چه آشپزخانه شما بزرگ باشد یا متوسط ​​یا کوچک، طرح های جزیره ای مختلفی وجود دارند که می توانید برای آشپزخانه خود از آنها استفاده کنید. ۱۰ ایده جزیره مدرن برای آشپزخانه ها

برخی از جزیره ها به شما فضای بیشتری برای خوردن یک صبحانه یا میان‌ وعده و شستن ظروف اضافی می دهند و دارای کابینت‌ هایی در زیر برای نگهداری وسایل هستند و برخی دیگر نیز می‌ توانند با داشتن سینک و اجاق گاز فضای کار بیشتری را در اختیار شما قرار دهند.

برای یک آشپزخانه کوچک می‌ توانید کناره‌ های تاشو تهیه کنید که می‌ توانند در مواقعی که به فضای بیشتری نیاز دارید تا شوند و زمانی که به فضای اضافی نیاز ندارید، پایین بیایند. علاوه بر این یک جزیره آشپزخانه می تواند زیبایی آشپزخانه شما را افزایش دهد.

انتخاب طرح های جزیره آشپزخانه

از نظر اندازه

شما می خواهید مطمئن شوید که جزیره آشپزخانه شما مطابق با اندازه آشپزخانه است یا نه. اگر آشپزخانه بزرگی دارید جزیره ای را انتخاب کنید که عرض آن زیاد باشد اما فضای زیادی را در آشپزخانه شما اشغال نکند.

از نظر شکل

اکثر طرح های جزیره آشپزخانه به شکل G، U یا L هستند که شکل G ترجیح داده می شود، اما شما همچنین می توانید شکل مورد نظر خود را طراحی کنید و به بهترین شکل در آشپزخانه شما جا بیفتد.

جنس صفحه پیشخوان

دو مورد که امروزه ترجیح داده می شوند سنگ مرمر و گرانیت هستند که گرانیت گران ترین آنهاست. رویه های گرانیتی به دلیل مقاومت در برابر خراش و حرارت و دوام مورد توجه قرار می گیرند. بنابراین اگر می توانید، گرانیت، صفحه پیشخوانی است که باید در طراحی جزیره آشپزخانه خود از آن استفاده کنید. همچنین می‌ توانید از روکش‌ های استیل یا چوبی استفاده کنید اما لکه‌ ها و خراش‌ ها را بیشتر نشان می‌ دهند.

10 ایده جزیره مدرن برای آشپزخانه ها

10 ایده جزیره مدرن برای آشپزخانه ها

10 ایده جزیره مدرن برای آشپزخانه ها

10 ایده جزیره مدرن برای آشپزخانه ها

10 ایده جزیره مدرن برای آشپزخانه ها

مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه طراحی داخلی در کرمان است.

لینک خارجی

کلمات کلیدی: مقالات دکوراسیون داخلی ۱۰ ایده جزیره مدرن برای آشپزخانه ها – طراحی داخلی در کرمان – طراحی داخلی کرمان – دکوراسیون داخلی کاط کرمان – شرکت معماری در کرمان – مجموعه معماری کاط کرمان – شرکت طراحی داخلی در کرمان – دکوراسیون داخلی کرمان – هلدینگ ساختمانی کاط – شرکت طراحی دکوراسیون داخلی در کرمان – دفتر معماری در کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *