وقتی کلمه گرمسیری را می شنویم، ناخودآگاه فکرمان به سمت تعطیلات، ساحل، خورشید، شن و گرما می رود. در این مطلب قصد داریم طراحی داخلی استوایی را بررسی کنیم. در ادامه با ما همراه باشید. ۱۰ ایده از طراحی اتاق نشیمن استوایی

اکثر طرح‌ های خانه‌ های گرمسیری با سیستم‌ های پایدار برای کاهش هزینه‌ ها ایجاد می‌ شوند. به دلیل رطوبت زیاد در این مناطق، نمی توانید از مبلمان معمولی ساخته شده از چوب استفاده کنید زیرا چوب به سرعت آسیب می بیند، چوب حصیری به دلیل مقاومت در برابر آب، رطوبت و نور خورشید محبوب ترین مبلمان برای مناطق گرمسیری و استوایی می باشد.

در یک اتاق نشیمن استوایی، شما باید اجازه دهید تا خورشید اتاق شما را گرم کند. به همین دلیل در این مناطق و در ساختمان ها از درها و پنجره های بزرگ زیاد استفاده می شود تا نور به خوبی فضای منزل را دربرگیرد.

اتاق‌ های نشیمن استوایی معمولا دارای دکوراسیونی ساده و شفاف با ستاره‌ های دریایی یا صدف‌ هایی هستند که در اطراف آن قرار گرفته‌ اند و رنگ‌ های غالب آن سفید و آبی اقیانوسی است.

مراقب کف باشید و نوعی را انتخاب کنید که به راحتی تمیز شود زیرا با فرض اینکه نزدیک ساحل هستید تمیز کردن هر روز یک فرش کرکی از شن بسیار سخت و آزار دهنده خواهد بود.

تصاویر زیر ایده های بیشتری را برای اتاق نشیمن استوایی ارائه می دهد که به شما در تزئین خانه رویایی تان کمک می کند.

10 ایده از طراحی اتاق نشیمن استوایی

10 ایده از طراحی اتاق نشیمن استوایی

10 ایده از طراحی اتاق نشیمن استوایی

مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه طراحی داخلی در کرمان است.

لینک خارجی

کلمات کلیدی: مقالات دکوراسیون داخلی ۱۰ ایده از طراحی اتاق نشیمن استوایی – طراحی داخلی در کرمان – طراحی داخلی کرمان – دکوراسیون داخلی کاط کرمان – شرکت معماری در کرمان – مجموعه معماری کاط کرمان – شرکت طراحی داخلی در کرمان – دکوراسیون داخلی کرمان – هلدینگ ساختمانی کاط – شرکت طراحی دکوراسیون داخلی در کرمان – دفتر معماری در کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *