امروزه تعداد زیادی از مردم از یک فضای کوچک در خانه خود یک کسب و کار را اداره می کنند. ممکن است به نظر برسد که این فضای کوچک برای نگهداری همه ملزومات اداری مناسب نیست. با این حال، مشاهده چند ایده طراحی اداری برای یک فضای کوچک ممکن است این نگرش را تغییر دهد. در ادامه با ما همراه باشید. ۱۰ ایده از دفتر کار خانگی در فضای کوچک

مردم فضاهای کوچک را راهی قابل کنترل برای اداره یک دفتر می دانند که این کار مستلزم وجود یک فضای کوچک در گوشه ای از منزل، مانند زیر پله ها، اتاق زیر شیروانی و … می باشد.

این مکان ها، محیط مناسبی برای یک دفتر کار خانگی کوچک هستند. فضای کوچک را با نوع مبلمان مناسب، قابل استفاده کنید تا فضای کاری بالقوه را به حداکثر برسانید.

به عنوان مثال، یک میز دارای کشو، کمد و قفسه را انتخاب کنید تا فضای کافی را برای نگهداری مثلا پرینتر و کامپیوتر داشته باشید. این یکی از راه های استفاده عالی از یک منطقه کوچک است.

تنها چیزی که لازم است کمی خلاقیت است تا هر فضای کوچک اضافی در خانه را تبدیل به یک دفتر کوچک بسیار کاربردی کنید. برخی افراد فضای زیر پله ها یا گوشه ای از آشپزخانه، سالن و حتی فضایی در راهرو را تبدیل به دفتر کار می کنند.

یاد بگیرید که از تخیل خود استفاده کنید. برای تبدیل آن منطقه به یک فضای کارآمد، میز همه کاره، نورپردازی و یک صندلی اداری راحت را اضافه کنید. شما می توانید با مشاهده تصاویر زیر، از آنها برای داشتن یک دفتر کار خانگی در فضای کوچک ایده بگیرید.

10 ایده از دفتر کار خانگی در فضای کوچک

10 ایده از دفتر کار خانگی در فضای کوچک

10 ایده از دفتر کار خانگی در فضای کوچک

10 ایده از دفتر کار خانگی در فضای کوچک

10 ایده از دفتر کار خانگی در فضای کوچک

مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه طراحی داخلی در کرمان است.

لینک خارجی

کلمات کلیدی: مقالات دکوراسیون داخلی ۱۰ ایده از دفتر کار خانگی در فضای کوچک – طراحی داخلی در کرمان – طراحی داخلی کرمان – دکوراسیون داخلی کاط کرمان – شرکت معماری در کرمان – مجموعه معماری کاط کرمان – شرکت طراحی داخلی در کرمان – دکوراسیون داخلی کرمان – هلدینگ ساختمانی کاط – شرکت طراحی دکوراسیون داخلی در کرمان – دفتر معماری در کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *