سقف خانه جز مکان‌هایی است که در طراحی دکوراسیون خانه نقش مهمی دارد و در معماری داخلی مدرن توجه زیادی به نحوه اجرای آن می‌ شود. مزایای استفاده از سقف کاذب چیست؟

قسمت های مختلف خانه مثل پذیرایی، آشپزخانه و حتی اتاق خواب با توجه به نوع چیدمان دکوراسیون احتیاج به پوشش سقف منحصر به فرد دارند. سقف مصالح اصلی ساختمان را می پوشاند و به اتاق جلوه ای خاص می دهد.

بسیاری از اتاق ها سقفی ساده و بدون هیچگونه تزیین دارند و در بعضی مواقع نهایت تزیین این سقف ها گچ بری های حاشیه سقف است. اما تعدادی هم از تزیینات پیچیده مانند سقف کاذب کناف و پی وی سی استفاده می کنند که در طرح ها و شکل های بسیار متنوعی تولید می شوند. سبک های مدرن از طرح هایی با خطوط صاف و گوشه دار مانند مستطیل استفاده می کنند در حالی که مدل های کلاسیک بیشتر همراه با اشکال انحنی دار مانند دایره و با تزیینات بیشتری هستند.

مزایای استفاده از سقف کاذب چیست؟

مزایای استفاده از سقف کاذب

  • مقرون به صرفه از نظر اقتصادی
  • جلوگیری از انتقال حرارت و صدا به طبقه بالا
  • قرار دادن محل مناسب برای عبور برق و سایر تاسیسات
  • امکان استفاده از کاغذ دیواری پس از اجرا
  • شکل ظاهری زیبا و فوق العاده
  • امکان نورپردازی در سقف
  • امکان بلندتر نمایش دادن ارتفاع و سقف منزل

همانطور که توضیح دادیم انتخاب سقف کاذب یکی از بهترین انتخاب ها در طراحی دکوراسیون داخلی مدرن است. امکان اجرای سقف در تمامی قسمت های طراحی دکوراسیون منزل، طراحی دکوراسیون اداری، طراحی دکوراسیون تجاری، طراحی دکوراسیون هتل، طراحی دکوراسیون رستوران و کافی شاپ متناسب با سبک دیزاین قابل طراحی و پیاده سازی است. گروه طراحی دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه تمامی خدمات از مرحله مشاوره، طراحی تا مرحله تولید و نصب و اجرا در تمامی بخش های پروژه های اجرایی دیزاین داخلی است.

لینک خارجی

کلمات کلیدی: مقالات سقف کاذبمزایای استفاده از سقف کاذب چیست؟کناف کرمانکناف در کرماننمایندگی کناف کرمان – نمایندگی کناف در کرمان – اجرای کناف در کرمان – اجرای کناف و سقف کاذب در کرمان – نمایندگی کناف ایران در کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *