شرکت معماری کاط در زمینه طراحی و اجرای انواع کابینت در کرمان فعالیت دارد. کابینت های ممبران، هایگلاس، تاپشیت و ام دی اف در مجموعه ما طراحی و اجرا می شوند. کابینت کرمان

هنگامی که شما تصمیم به نوسازی و ساخت کابینت برای آشپزخانه خود گرفتید، کافی است به شرکت کاط مراجعه کنید تا متخصصان ما به شما مشاوره لازم را در این زمینه بدهند.

سپس با حضور در محل شما و یادداشت اطلاعات لازم، آن ها را در اختیار متخصصان طراحی می گذارند و کار طراحی آغاز می شود.

در مرحله بعد طبق نظرات شما آخرین تغییرات در بخش طراحی انجام می شود و پس از تائید توسط شما وارد فاز اجرایی می شود تا در نهایت کابینت هایی شیک و زیبا برای آشپزخانه شما ساخته شود.

کابینت کرمان

کابینت ممبران

کابینت ممبران کرمان

در کابینت های ممبران نکته ای که قابل توجه است، استفاده از متریال هایی از قبیل نئوپان، ام دی اف و چوب طبیعی می باشد که در کابینت های دیگر نیز استفاده می شود و در مرحله آخر با یک نوع از ورق PVC، وکیوم می شود. کابینتی که امروزه به عنوان ممبران در اذهان عموم قرار دارد به عنوان کابینتی کلاسیک شناخته می شود.

کابینت هایگلاس

کابینت هایگلاس کرمان

کابینت هایگلاس دارای سطحی براق و شفاف است که به آشپزخانه شما جلوه ای خاص می بخشد. این کابینت دارای بدنه ای از جنس ورق ام دی اف می باشد و دارای روکشی از جنس براق پلکسی گلاس است. پلکسی گلاس به نوعی پلاستیک با کیفیت گفته می شود که مهم ترین ویژگی اش ضد آب بودن آن است.

کابینت تاپشیت

کابینت تاپشیت کرمان

نسل جدید سنگ مصنوعی (تاپشیت) که تماما از پی وی سی ساخته شده و کاملا دارای خاصیت ضد آب می باشد و برای استفاده در محیط های مرطوب مانند آشپزخانه کاملا مناسب است. دیگر ویژگی های تاپشیت شامل موارد زیر است :

– دارای قابلیت شستشو

– مقاوم در برابر ضربه

– طول عمر بالا

– وزن سبک

– عایق صوت و حرارت

– نصب آسان، سریع و تمیز

– امکان اجرا بر روی سطوح هموار و ناهموار

– مقرون به صرفه بودن

– دارای هماهنگی با سایر مصالح ساختمانی

– دارای تنوع طرح و زیبایی

کلمات کلیدی : کابینت کرمان – ممبران – هایگلاس – ام دی اف – تاپشیت

لینک خروجی