فنگ شویی کرمان

فنگشویی

شرکت معماری کاط، طراحي داخلي با اصول فنگ شويي در کرمان را انجام می دهد. یک متخصص فنگ شویی می تواند فضای خانه تان را آنگونه طراحی کند که از آن انرژی و آرامش بگیرید و هرگونه نگرانی و ناراحتی را از خودتان بزدایید. او با تغییراتی در رنگ، شکل، جنس متریال، نحوه چیدمان و پاکسازی محیط، تعادل را در آن فضای داخلی ایجاد می کند تا سلامتی، روابط و موفقیت به سمت صعودی حرکت کنند. کافیست به ما اعتماد کنید.

کناف کرمان

سقف کاذب

اجرا، نصب و فروش کناف در کرمان یکی دیگر از خدمات شرکت معماری کاط است. گروه طرح و ساخت مهندس محکم آماده ارائه خدمات کناف کرمان برای همشهریان عزیز می باشد. شرکت طراحی داخلی کاط دارای کادر مجرب برای نصب و اجرای کناف و سقف کاذب در کرمان است.

Bazsazi

بازسازی

بازسازی ساختمان در کرمان مطابق با نظرات مشتری از مرحله تخریب واحدهای قدیمی تا طراحی و دکوراسیون داخلی و همچنین اجرای صفر تا ۱۰۰ پروژه مطابق با درخواست مشتری و اصول بهینه سازی فضا و الزامات بازسازی ساختمان ها توسط بهترین مهندسان این حوزه انجام می پذیرد.

Ejra

اجرا

هلدینگ ساختمانی کاط اجرای تمامی پروژه های عمرانی و معماری شما را از اول تا آخر پروژه به عهده خواهد گرفت، اجرای پروژه ها با تمامی استانداردهای مـوجـود در صنعت طراحی داخلی منزل و یا تجاری بوده و با بکار گیری نیروهای خبره در تمام بخش ها نظیـر گروه تخریب، گروه فونداسیون، گروه اسکلت و دیگر بخـش هـای طراحی داخلی و یا بازسازی پروژه شـمـا را به نـحـو احـسنت به پـایـان خواهد رسـاند.

Nezarat

نظارت

انـجـام خـدمات نظـارت بـر پـروژه هـای عمرانی و معماری شـما عـزیزان در استان کرمان و تـمام نـقاط ایـران بـا هـدف توسعه بهینه و مـدرن طراحی داخلی و بازسازی منازل شما، این خدمت با نظارت مسـتقـیم مـهنـدسـان ارشد مجموعه معماری کاط انجام خواهد شد. مدیـریت و همـاهنــگی کـارکـنـان اجـرایـی، نظـارت بـر روی اجـرای درست الزامات و استـانـداردهـای مهنـدسی و … جـز اصلی این خدمات نظارتی هستند.

Tarahi

طراحی

از جمله خدمات اصلی مجموعه معماری کاط طراحی می باشد که شامل طراحی داخلی منزل، طراحی نما، لابی، روف گاردن و محوطه سازی در سبک های مدرن و کلاسیک بوده که این مهم را با همیاری بهترین طراح ها انـجام خواهیم داد. طـراحی داخلی منزل و طراحی نمای ساختمان خود را به گروه طراحی و ساخت مهندس محکم بسپارید تا بهینه ترین و مدرن ترین حالت خــانـه را به شـما هدیه دهـیم.