۶ ایده برای طراحی داخلی سرویس بهداشتی

۶ ایده برای طراحی داخلی سرویس بهداشتی

اگر شما به دنبال ایده هایی برای تزئین حمام خود هستید، در اینجا چند سرویس بهداشتی زیبا برای دکوراسیون این بخش از منزل شما آورده شده است که در ادامه آنها را مورد بررسی قرار می دهیم. ۶ ایده برای طراحی داخلی سرویس بهداشتی

۱- حمام سفید

حمام سفید که معمولا به ذهن افراد خطور می کند مانند آن چیزی است که در تصویر آورده شده است و در آن رنگ همه اجسام، اعم از وان، کاشی ها، پنجره و … به رنگ سفید می باشد و زیبایی خاصی را به محیط داده است.

6 ایده برای طراحی داخلی سرویس بهداشتی

۲- سرویس بهداشتی سیاه رنگ

سفید تنها رنگی نیست که می توانید از آن در رنگ آمیزی سرویس بهداشتی استفاده کنید. با رنگ آمیزی سیاه جرات کنید تاریک شوید، اما فراموش نکنید که شما می توانید با اضافه کردن برخی از آثار هنری زیبا مانند آویزان کردن قاب نقاشی به دیوار، رنگ های دیگری را به سرویس بهداشتی خود اضافه کنید! رنگ سیاه همیشه کلاسیک و ظریف است.

6 ایده برای طراحی داخلی سرویس بهداشتی

۳- حمام به سبک ساحلی

کف و ستون متشکل از سنگریزه در این حمام، قطعاً احساس حضور در ساحل را در افراد به وجود می آورد.

6 ایده برای طراحی داخلی سرویس بهداشتی

۴- استفاده از گیاهان در حمام

همان طور که مشاهده می کنید به دلیل وجود گیاهان در این سرویس بهداشتی، احساس تازگی و سرزندگی وجود دارد. مقدار زیادی رنگ سفید با ترکیب رنگ سبز و ورود نور به محیط و وجود پرده بامبو، این احساس را به وجود آورده است.

6 ایده برای طراحی داخلی سرویس بهداشتی

۵- سرویس بهداشتی کوچک

این سرویس بهداشتی کوچک، باعث صرفه جویی در فضا می شود. نور طبیعی وارد شده از پنجره در اینجا واقعا تفاوت ایجاد می کند. کاشی موزاییکی طرح دار، به این محیط جذابیت را اضافه کرده است.

۶- قطعات فلزی در سرویس بهداشتی

قطعات فلزی در این سرویس بهداشتی، گرما و رنگ به همراه دارند. استفاده از فلزات در دکوراسیون داخلی هرگز از مد نمی افتد. در این تصویر، آینه واقعاً به زیبایی مکان افزوده است.

مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه طراحی داخلی در کرمان است.

لینک خارجی

کلمات کلیدی: مقالات دکوراسیون داخلی۶ ایده برای طراحی داخلی سرویس بهداشتی طراحی داخلی در کرمان – طراحی داخلی کرمان – دکوراسیون داخلی کاط کرمان – شرکت معماری در کرمان – مجموعه معماری کاط کرمان – شرکت طراحی داخلی در کرمان – دکوراسیون داخلی کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *