۴ ایده دکوراسیون هوشمند برای راهرو

۴ ایده دکوراسیون هوشمند برای راهرو

راهرو اولین مکانی است که میهمانان هنگام ورود می بینند، بنابراین توجه به آن بسیار مهم است. به نظر می رسد با کمی نبوغ، می توانید یک مسیر زیبا و شیک ایجاد کنید. ۴ ایده دکوراسیون هوشمند برای راهرو

۱- استفاده بهینه از فضا

از هر اینچ مربع استفاده کنید. فقط به این دلیل که کمدی در قسمت ورودی خانه ندارید، به این معنی نیست که باید وسایل خود را روی اولین سطحی که می بینید پرتاب کنید. مانند تصویر یک آویز در جلوی در ورودی قرار دهید و وسایل خود را بر روی آن آویزان کنید.

4 ایده دکوراسیون هوشمند برای راهرو

۲- ایجاد یک دیوار گالری

آویزان کردن پرتره های خانوادگی، عکس ها و کارهای هنری یک راه حل ساده برای دادن مسیر شخصی شما در راهرو است. انتخاب قاب های هماهنگ به یک رنگ، ظاهری منسجم ایجاد می کند.

4 ایده دکوراسیون هوشمند برای راهرو

۳- فضا را با آینه ها پر کنید

آینه گرد و کنسول باریک بهترین انتخاب برای آپارتمان است.

4 ایده دکوراسیون هوشمند برای راهرو

۴- پهن کردن فرش در راهرو

در راهروی بلند و باریک یک قالیچه پهن کنید تا آن گرمی را به محیط اضافه کند. فضای راهرو را با آثار هنری و چراغ های آویز تزئین کنید.

مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه دکوراسیون داخلی در کرمان است.

لینک خارجی

کلمات کلیدی: مقالات دکوراسیون داخلی۴ ایده دکوراسیون هوشمند برای راهرو طراحی داخلی در کرمان – طراحی داخلی کرمان – دکوراسیون داخلی کاط کرمان – شرکت معماری در کرمان – مجموعه معماری کاط کرمان – شرکت طراحی داخلی در کرمان – دکوراسیون داخلی کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *