اگر شما در منزل خود با کمبود فضای خواب مواجه هستید، بهترین راه حل استفاده از تختخواب سفارشی برای استراحت می باشد. در ادامه ۶ ایده برای استفاده از تختخواب سفارشی در فضاهای کوچک را بررسی می کنیم.

۱- تختخواب سفارشی را به یک اتاق خواب تبدیل کنید

در اینجا استفاده از پرده برای حفظ حریم خصوصی باعث می شود که این تختخواب سفارشی ساخته شده، بیشتر شبیه یک اتاق خواب باشد تا یک طبقه بالا. همچنین قفسه های سفید که قاب عکس بر روی آن ها قرار گرفته است، به تبدیل شدن این تختخواب به اتاق خواب کمک کرده اند.

6 ایده برای استفاده از تختخواب سفارشی در فضاهای کوچک

۲- تختخواب سفارشی بر روی دکور دیواری

صاحب این خانه به دلیل کم بودن فضا، چنین دکوری را برای آپارتمان کوچک خود ایجاد کرده است.

6 ایده برای استفاده از تختخواب سفارشی در فضاهای کوچک

۳- تختخواب در بالا و کمد در زیر

در این اتاق، تختخواب در بالا قرار داده شده است و از فضای زیر آن به عنوان کمد استفاده می شود.

6 ایده برای استفاده از تختخواب سفارشی در فضاهای کوچک

۴- تختخواب سفارشی در بالای آشپزخانه

در این خانه کوچک در طبقه بالا یک تختخواب سفارشی وجود دارد که توسط یک راه پله کوچک می توان به آن دسترسی داشت. همچنین فضای زیر را یک آشپزخانه کوچک پر کرده است.

6 ایده برای استفاده از تختخواب سفارشی در فضاهای کوچک

۵- تختخواب سفارشی در مجاور پنجره

این تختخواب کم ارتفاع که سه کمد در زیر آن تعبیه شده، در مجاور و هم سطح با پنجره ساخته شده است و همان طور که مشاهده می کنید راه پله ای کوچک برای رسیدن به تختخواب وجود دارد.

۶- تختخواب سفارشی در بالای فضای نشیمن و غذاخوری

اگر به اندازه کافی خوش شانس هستید که سقف های بسیار بلندی داشته باشید، این ایده به شما کمک می کند تا از هر اینچ مربع استفاده کنید. افرادی که در این خانه زندگی می کنند، مکان زیر تختخواب خود را به یک مکان نشیمن و غذاخوری چند منظوره تبدیل کرده اند. یک ایده خارق العاده دیگر، کشیدن نرده پلکسی گلاس به دور تخت است.

مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه طراحی داخلی در کرمان است.

لینک خارجی

کلمات کلیدی: مقالات دکوراسیون داخلی۶ ایده برای استفاده از تختخواب سفارشی در فضاهای کوچک – طراحی داخلی در کرمان – طراحی داخلی کرمان – دکوراسیون داخلی کاط کرمان – شرکت معماری در کرمان – مجموعه معماری کاط کرمان – شرکت طراحی داخلی در کرمان – دکوراسیون داخلی کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *