۵ ایده کابینت سبز رنگ در آشپزخانه

۵ ایده کابینت سبز رنگ در آشپزخانه

رنگ سبز گر چه به آشپزخانه احساس مدرنی می بخشد، اما می تواند به همان اندازه سنتی و کلاسیک هم باشد. اگر از روند آشپزخانه سفید خسته شده اید، در اینجا ۵ ایده کابینت سبز رنگ در آشپزخانه آورده شده است.

استفاده از رنگ سبز در هر اتاق از خانه محبوبیت یافته است، اما ما نمی توانیم در آشپزخانه به اندازه کافی از آن استفاده کنیم. سبز رنگی است که تجسم، جوان سازی و انرژی را در خود جای داده است و چیزی فراتر از یک روند گذراست.

۱- ترکیب کابینت سبز و سنگ مرمر

این آشپزخانه، دارای طرحی مخلوط از سنگ مرمر سیاه کلاسیک، چوب و کابینت سبز است که همه با هم ترکیب بسیار خوبی را ایجاد کرده اند. کابینت ها مقداری کم رنگ شده اند و اگر می خواهید آشپزخانه سبز رنگ سنتی تری را داشته باشید، کم رنگ بودن کابینت ها به این امر کمک می کند.

5 ایده از به کار بردن رنگ سبز در کابینت آشپزخانه

۲- کابینت های سبز براق

در این آشپزخانه، کابینت ها دارای رنگ سبز پر رنگ هستند و پس از تابش نور بر روی آن ها براق و درخشنده می شوند و جلوه خاصی را به فضای آشپزخانه می بخشند. همچنین شما می توانید برای شیک و کلاسیک بودن آشپزخانه، میزهای سفید یا چوبی را انتخاب کنید.

5 ایده از به کار بردن رنگ سبز در کابینت آشپزخانه

۳- ترکیب کابینت های سبز و سیاه

این آشپزخانه از جزیره ای سبز رنگ و کابینت های سیاه، تشکیل شده است. کابینت های دو رنگ راهی عالی برای ایجاد ابعاد در آشپزخانه شما هستند و تضاد بین کابینت های سبز و مشکی، جلوه بصری خاصی را ایجاد می کند.

5 ایده از به کار بردن رنگ سبز در کابینت آشپزخانه

۴- کابینت های سبز زیتونی

در این آشپزخانه، از کابینت های سبز زیتونی استفاده شده است که ترکیب این رنگ با رنگ طلایی که در شیر آب و دسته های کابینت به کار رفته، بسیار زیبا شده است.

۵- ترکیب چند رنگ سبز در آشپزخانه

اگر ترکیب رنگ به درستی انجام شود، می توانید رنگ های مختلف از سبز را در سراسر آشپزخانه خود تجربه کنید. این فضا دارای کابینت های سبز تیره تر است که با یک سایه از رنگ سبز بر روی دیوارها جفت شده است. رنگ سفیدی که در صفحه روی کابینت و دیوار به کار رفته، به خوبی این دو رنگ سبز را مدیریت می کند.

مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه کابینت در کرمان است.

لینک خارجی

کلمات کلیدی: مقالات دکوراسیون داخلی۵ ایده کابینت سبز رنگ در آشپزخانه – طراحی داخلی در کرمان – طراحی داخلی کرمان – دکوراسیون داخلی کاط کرمان – شرکت معماری در کرمان – مجموعه معماری کاط کرمان – شرکت طراحی داخلی در کرمان – دکوراسیون داخلی کرمان – کابینت کرمان – طراحی و اجرای کابینت در کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *