۵ راه جدید برای تزئین بالای کابینت های آشپزخانه

۵ راه جدید برای تزئین بالای کابینت های آشپزخانه

ممکن است شما از جمع آوری اشیاء خاصی لذت ببرید، اما مکان مشخصی برای آنها نداشته باشید و در آخر آن ها را در زیرزمین یا کمد مخفی نگه دارید. اگر نتوانسته اید مکان مناسبی برای به نمایش گذاشتن آن مجموعه پیدا کنید، به فضای بالای کابینت خود نگاه کنید. ۵ راه جدید برای تزئین بالای کابینت های آشپزخانه

۱- محل نگهداری سبد

هوشمندانه از فضای بالای کابینت خود برای نگه داشتن سبد استفاده کنید و فضای اضافی را در آشپزخانه خود ایجاد کنید. سبدها می توانند ضمن اضافه کردن ظاهر تزئینی به اتاق، وسایل کوچک و وسایل آشپزخانه اضافی را از چشم دور نگه دارند.

5 راه جدید برای تزئین بالای کابینت های آشپزخانه

۲- محل آویزان کردن وسایل

اگر فضای کافی دارید می توانید در فضای بالای کابینت خود وسایل را روی دیوار آویزان کنید. این وسایل می توانند عکس های خانوادگی، آینه ها یا وسایل پخت و پز و وسایل آشپزی باشند.

5 راه جدید برای تزئین بالای کابینت های آشپزخانه

۳- محل نگهداری گیاهان مصنوعی

کمی رنگ سبز در آشپزخانه همیشه احساس خوبی را منتقل می کند و استفاده از گل و گیاه باعث می شود اتاق به نظر شما تازه و تمیز بماند. می توانید گیاهان مصنوعی را در گلدان های یکسان قرار دهید و بالای کابینت های خود نگه دارید.

5 راه جدید برای تزئین بالای کابینت های آشپزخانه

۴- محل نگهداری قطعات بلند

اگر سقف بلندی دارید، اشیاء دکوری که به اندازه کافی بلند هستند را در فضای بالای کابینت های آشپزخانه خود قرار دهید. گلدان های بلند، هنری و سرامیکی می توانند فضای بالای کابینت ها را پر کنند.

۵- محل نگهداری آثار هنری

دیوارهای گالری همیشه یک عنصر کلاسیک و تزئینی هستند که می توانند به هر خانه بیایند. دیدن یک گالری که به روشی جدید و متفاوت ارائه شده، طراوت آور است. جمع آوری گروهی از کارهای هنری به سبک مشابه باعث ایجاد یک منظره جالب می شود.

مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه طراحی دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه طراحی داخلی است.

لینک خارجی

کلمات کلیدی: مقالات دکوراسیون داخلی۵ راه جدید برای تزئین بالای کابینت های آشپزخانه طراحی داخلی در کرمان – طراحی داخلی کرمان – دکوراسیون داخلی کاط کرمان – شرکت معماری در کرمان – مجموعه معماری کاط کرمان – شرکت طراحی داخلی در کرمان – دکوراسیون داخلی کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *