۵ ایده عالی برای طراحی دیوارهای گالری

۵ ایده عالی برای طراحی دیوارهای گالری

یک دیوار گالری با وضوح مناسب به شما اجازه می دهد تا تمام تصاویر مورد علاقه خود را به طور همزمان نمایش دهید و می تواند علاقه بصری بی پایان را به هر اتاق اضافه کند. در ادامه، شما می توانید از ۵ ایده آورده شده برای ایجاد دیوار گالری الهام بگیرید. ۵ ایده عالی برای طراحی دیوارهای گالری

۱- دیوار گالری در بالای مبل

این اتاق نشیمن ثابت می کند که یک دیوار گالری به خوبی برنامه ریزی شده چقدر می تواند در بالای یک مبل زیبا باشد. هنگامی که تصاویر دیوار گالری خود را انتخاب می کنید، ایده خوبی است قبل از اینکه تصاویر را بر روی دیوار آویزان کنید، طرح خود را بر روی زمین بچینید. این به شما امکان می دهد تا قبل از ساختن دیوار خود، آن را در ذهن تصور کنید.

5 ایده عالی برای طراحی دیوارهای گالری

۲- دیوار گالری مختلط

یکی دیگر از روش های جالب برای ساخت یک دیوار گالری، آویزان کردن اشیاء مختلف و وسایل تزئینی بر روی دیوار است. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید این دیوار از انواع وسایل از جمله فانوس و عکس خانوادگی و عکس نوشته و … تشکیل شده است.

5 ایده عالی برای طراحی دیوارهای گالری

۳- دیوار گالری در دفتر کار خانگی

نکته مهمی که در این دیوار گالری وجود دارد این است که آثار هنری بچه ها قاب بندی شده و بر روی دیوار نصب شده اند. این ایده قابل تحسین باعث می شود تا فرزندانتان احساس کنند که بخشی از طراحی دکوراسیون خانه شما هستند.

5 ایده عالی برای طراحی دیوارهای گالری

۴- استفاده از تصویر چند تکه در دیوار گالری

این دیوار گالری، یک راه عالی برای پر کردن یک فضای بزرگ است، مخصوصا زمانی که مجموعه زیادی از عکس و آثار هنری در اختیار ندارید. در اینجا یک تصویر به ۳ تکه تقسیم شده تا بتوانند فضای این دیوار را پر کنند.

۵- دیوار گالری در راه پله

شما می توانید دیوار موجود در راه پله را به دیوار گالری تبدیل کرده و تصاویر یا آثار هنری را بر روی آن نصب و فضای دیوار را به دلخواه خود پر کنید.

مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه طراحی داخلی در کرمان است.

لینک خارجی

کلمات کلیدی: مقالات دکوراسیون داخلی۵ ایده عالی برای طراحی دیوارهای گالری طراحی داخلی در کرمان – طراحی داخلی کرمان – دکوراسیون داخلی کاط کرمان – شرکت معماری در کرمان – مجموعه معماری کاط کرمان – شرکت طراحی داخلی در کرمان – دکوراسیون داخلی کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *