۵ ایده زیبا برای استفاده از کابینت آبی

۵ ایده زیبا برای استفاده از کابینت آبی

رنگ آبی یک رنگ مورد توجه است که شخصیت و زندگی را به یک اتاق می آورد. از فیروزه ای گرفته تا آبی آسمانی، افزودن یک چاشنی آبی به کابینت های آشپزخانه، باعث تمایز فضاهای آشپزی معمولاً پر از رنگ خنثی می شود. برای کمک به شما در انتخاب بهترین رنگ برای کابینت های شما، ما ۵ مورد از بهترین گزینه های کابینت آشپزخانه آبی را ارائه می دهیم. ۵ ایده زیبا برای استفاده از کابینت آبی

۱- کابینت های هماهنگ از نظر رنگ آمیزی

کابینت های قابل مشاهده در تصویر، یک سبک انعطاف پذیر هستند که هم در خانه های معاصر و هم در خانه های سنتی کار می کنند. در این آشپزخانه از رنگ های روشن استفاده شده است که در هماهنگی با آبی کمرنگ به کار رفته در کابینت های پایین می باشند. نتیجه یک فضای پخت و پز است که احساس شادابی و نشاط بخشی را ایجاد می کند.

5 ایده زیبا برای استفاده از کابینت آشپزخانه آبی

۲- ترکیب رنگ ها برای مدرن سازی آشپزخانه

ایده ساخت این خانه، ایجاد یک فضای تازه و معاصر بدون از بین بردن جذابیت قدیمی خانه بود. کابینت های آبی و وسایل مسی ترفندی برای زیبایی هر چه بیشتر آشپزخانه بوده است. با ترکیب این رنگ ها، در آشپزخانه فضایی ایجاد می شود که قدیمی بودن خانه احساس نمی شود.

5 ایده زیبا برای استفاده از کابینت آشپزخانه آبی

۳- آشپزخانه مدرن – روستیک

در این آشپزخانه، کابینت های پایین بدون دسته و با پانل های چوبی روستیک پوشیده شده و کمدهای بالایی با سایه ای شیک از رنگ آبی و با کاشی های براق روکش شده اند. نمای پشتی و جلویی، هر دو از سنگ مرمر هستند. همه عناصر به زیبایی مکمل یکدیگر هستند و در نتیجه فضای آشپزی فوق العاده شیکی ایجاد می شود.

5 ایده زیبا برای استفاده از کابینت آشپزخانه آبی

۴- کابینت برشکاری شده

کابینت های سرمه ای به زیبایی این آشپزخانه کوچک آپارتمانی می افزایند. برش های زیبا، نیاز به دستگیره های گران قیمت را از بین می برند و به کابینت ها اجازه می دهند تا کانون توجه را حفظ کنند.

۵- سازگاری با رنگ کابینت ها

برای ظاهری سازگارتر، شما می توانید رنگ وسایل آشپزخانه خود را با پانل های کابینت هماهنگ کنید. به عنوان مثال در این تصویر، رنگ یخچال برای هماهنگی بیشتر با فضای آشپزخانه و کابینت ها، آبی انتخاب شده است.

مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه طراحی داخلی در کرمان است.

لینک خارجی

کلمات کلیدی: مقالات دکوراسیون داخلی۵ ایده زیبا برای استفاده از کابینت آبی طراحی داخلی در کرمان – طراحی داخلی کرمان – دکوراسیون داخلی کاط کرمان – شرکت معماری در کرمان – مجموعه معماری کاط کرمان – شرکت طراحی داخلی در کرمان – دکوراسیون داخلی کرمان – کابینت کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *