۴ نکته جالب درباره اتاق نشیمن

۴ نکته جالب درباره اتاق نشیمن

وقتی صحبت از تزئینات منزل می شود، اتاق نشیمن مسلما مهمترین اتاق خانه در این مورد به حساب می آید. اتاق نشیمن، اتاقی است که در آن از میهمانان و عزیزانتان پذیرایی می کنید و جایی است که خانواده ها بیشترین وقت خود را در آن می گذرانند. ۴ نکته جالب درباره اتاق نشیمن

تزئین اتاق نشیمن باید منعکس کننده سلایق شما و خانواده تان باشد. اجازه ندهید شخص دیگری به شما بگوید که چگونه باید آن را تزئین کنید. این خانه شماست و باید مناسب شما باشد.

برخی از قوانین برای تزئینات وجود دارد. این قوانین مانند راهنمایی است که به شما کمک می کند تا فضایی را ایجاد کنید که چشم نواز باشد. اگر می خواهید اطمینان حاصل کنید که اتاق نشیمن شما عالی به نظر می رسد یا نه، پس باید نگاهی به این بایدها و نبایدهای اتاق نشیمن بیندازید.

۱- تمرکز بر روی وسایل مورد علاقه

مهمترین موارد اتاق نشیمن را که می خواهید گران ترین یا مورد علاقه شما باشد، انتخاب کرده و اطراف آن را تزئین کنید. برای بسیاری از افراد، ممکن است آن مورد، مبل باشد. بنابراین، مبل با بهترین کیفیتی را که توانایی خرید آن را دارید خریداری کنید. مبل یک سرمایه بزرگ است و شما می خواهید ماندگار باشد. به یاد داشته باشید، یک مبل با کیفیت متوسط ​​باید حداقل ۱۰ سال دوام داشته باشد در حالی که یک مبل سطح بالا باید تا ۲۵ سال دوام داشته باشد.

4 نکته جالب درباره اتاق نشیمن

۲- چیدمان اتاق نشیمن

می توانید مبل ها را در اتاق نشیمن به دیوارها تکیه داده و فضای وسط را خالی نگه دارید تا فضای بیشتری را داشته باشید. اما اگر می خواهید فضای صمیمی و پر از مکالمه با مهمانان و یا اعضای خانواده خود داشته باشید، می توانید مبل ها و وسایل خانه را از دیوارها دور کرده و به یکدیگر نزدیک کنید تا فضایی دوستانه ایجاد کنید.

4 نکته جالب درباره اتاق نشیمن

۳- لوازم جانبی برای اتاق نشیمن

فرش، کوسن ها و آثار هنری مثل تابلوهای نقاشی و یا قاب عکس ها می توانند ریتم یک منطقه را تعیین کنند. آیا اتاق مدرن است یا معاصر؟ آیا از اشیای عتیقه برخوردار است یا نه؟ آیا اتاق پر از الگوهاست؟ لوازم جانبی در اتاق نشیمن می توانند سبک طراحی داخلی را نمایش دهند.

وقتی صحبت از فرش می شود، اطمینان حاصل کنید که تمام مبلمان روی فرش قرار می گیرند. در حالت ایده آل، هر چهار پایه اصلی باید روی آن باشد، اما اگر این امکان وجود ندارد، حداقل پایه های جلو را روی فرش قرار دهید (پایه های عقب می توانند روی فرش نباشند). اما پایه های وسایل کوچکتر مانند میز عسلی و … باید به صورت کامل بر روی فرش باشند.

متفکرانه از کوسن ها استفاده کنید. کوسن ها، موارد تزئینی بسیار خوبی هستند اما از بسیاری از آنها استفاده نمی شود و قبل از نشستن مجبور می شوید که آنها را از کاناپه خارج کنید. چند مورد از کوسن هایی را انتخاب کنید که مبلمان و ظاهر کلی اتاق را تقویت می کنند. از سرمایه گذاری در استفاده از کوسن ها نترسید. آنها کوچک هستند اما تأثیر زیادی دارند.

4 نکته جالب درباره اتاق نشیمن

۴- روشنایی اتاق نشیمن

داشتن ترکیبی از نور را در اتاق نشیمن در نظر بگیرید. از چراغ های آویز، رومیزی، پایه دار یا هر آنچه دوست دارید استفاده کنید. فقط حتما از چراغ های ترکیبی استفاده کنید، زیرا هم نور بیشتری را فراهم می کنند و هم فضای اتاق و همه افراد را بهتر نشان می دهند.

مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه طراحی داخلی در کرمان است.

لینک خارجی

کلمات کلیدی: مقالات دکوراسیون داخلی۴ نکته جالب درباره اتاق نشیمن طراحی داخلی در کرمان – طراحی داخلی کرمان – دکوراسیون داخلی کاط کرمان – شرکت معماری در کرمان – مجموعه معماری کاط کرمان – شرکت طراحی داخلی در کرمان – دکوراسیون داخلی کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *