۴ مدل تزئین دیوار با کاغذ دیواری راه راه

۴ مدل تزئین دیوار با کاغذ دیواری راه راه

استفاده از طرح راه راه در تمام بخش های یک ساختمان، زیبا و شکوهمند است. طرح راه راه می تواند بصورت افقی، عمودی، نوارهای کم با عرض زیاد، نوارهای زیاد با عرض کم و نوارهای رنگارنگ باشد. در ادامه ۴ مدل تزئین دیوار با کاغذ دیواری راه راه را بررسی می کنیم.

۱- نوارهای افقی

در این اتاق مدرن و امروزی از کاغذ دیواری راه راه افقی استفاده شده است و باعث می شود تا اتاق بزرگتر به نظر برسد. برای داشتن بهترین ظاهر، توصیه می شود نوارهای کاغذ دیواری دارای عرض ۱۲ تا ۲۵ سانتیمتر باشند.

4 مدل تزئین دیوار با کاغذ دیواری راه راه

۲- کاغذ دیواری راه راه در اتاق خواب دخترانه

طرح راه راه، ایده ای فوق العاده برای استفاده در اتاق خواب کودک است. همان طور که مشاهده می کنید در این اتاق خواب دخترانه، کاغذ دیواری راه راه به کار گرفته شده است که به زیبایی با طرح روتختی و پرده هماهنگ شده است و جلوه زیبایی را به اتاق خواب بخشیده است.

4 مدل تزئین دیوار با کاغذ دیواری راه راه

۳- نوارهای عمودی

در حالی که راه راه های افقی باعث می شوند اتاق خواب کوچک، بزرگتر به نظر برسد، راه راه های عمودی سقف کم ارتفاع را بلندتر نشان می دهند و در صورت نازک بودن بیشترین تأثیر را دارند.

4 مدل تزئین دیوار با کاغذ دیواری راه راه

۴- کاغذ دیواری راه راه با نوارهای رنگی روشن

در این اتاق بر روی دیوار پشت تخت خواب، کاغذ دیواری راه راه با نوارهای رنگی روشن نصب شده است که در هنگام ورود به اتاق تمام نگاه ها را به سوی خود جلب می کند.

مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه طراحی داخلی در کرمان است.

لینک خارجی

کلمات کلیدی: مقالات دکوراسیون داخلی۴ مدل تزئین دیوار با کاغذ دیواری راه راه – طراحی داخلی در کرمان – طراحی داخلی کرمان – دکوراسیون داخلی کاط کرمان – شرکت معماری در کرمان – مجموعه معماری کاط کرمان – شرکت طراحی داخلی در کرمان – دکوراسیون داخلی کرمان – کاغذ دیواری کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *