۴ روش برای نورپردازی در سرویس بهداشتی

۴ روش برای نورپردازی در سرویس بهداشتی

سرویس بهداشتی یکی از معدود قسمت های خانه است که به دلیل کاربردهایی که دارد به نورپردازی با کیفیت و خوب نیاز دارد. از استفاده از آرایش و اصلاح موهایتان گرفته تا استحمام و بررسی حالت ظاهری، از کاربردهای مهم سرویس بهداشتی به شمار می روند. ۴ روش برای نورپردازی در سرویس بهداشتی

نورپردازی موثر حمام در واقع ترکیب چندین نوع چراغ است که برای روشنایی آن هماهنگ می شوند. ترکیبی از سه یا چهار چراغ مجزا معمولاً این روشنایی را به وجود می آورند.

۱- چراغ سقفی حمام

چراغ سقفی حمام، یک وسیله روشنایی یا مجموعه ای از وسایل نوری است که در سقف حمام و معمولاً در مرکز آن قرار دارد. چراغ های سقفی، روشنایی عمومی حمام را فراهم می کنند.

چراغ سقفی به شما کمک می کند تا هنگام ورود به حمام موقعیت خود را پیدا کنید. به علاوه نور زمینه را برای کارهای آینه و پیشخوان فراهم می کند. به ندرت چراغ سقفی تنها منبع نور در حمام است.

4 روش برای نورپردازی در سرویس بهداشتی

۲- چراغ های دیوارکوب

چراغ های دیوارکوب معمولا به صورت جفت و در هر طرف آینه نصب می شوند. این چراغ ها منبع بسیار خوبی از نور را ایجاد می کنند زیرا پرتوهای کمرنگ از نور را به صورت می تابانند و نسبت به چراغ هایی که مستقیماً به صورت افراد می تابند، حس بهتری را ایجاد می کنند.

چراغ های دیوارکوب معمولاً در سطح سر یا کمی بالاتر قرار دارند و بیشتر از سایر نورهای حمام دیده می شوند. این دید به صاحبان خانه ها این فرصت را می دهد تا چراغ های ساده با سایه های جذاب را انتخاب کنند.

4 روش برای نورپردازی در سرویس بهداشتی

۳- لوستر حمام

لوسترها به ندرت در هر اتاق و حتی در سرویس بهداشتی یک ضرورت هستند ولی نمایشی و سرگرم کننده اند. هنگامی که یک لوستر بالای وان شما قرار دارد، احساس می کنید در یک هتل پنج ستاره اقامت دارید. سقف سرویس بهداشتی شما باید بلند باشد تا یک لوستر را در خود جای دهد.

4 روش برای نورپردازی در سرویس بهداشتی

۴- چراغ های توکار حمام

چراغ های توکار به دلیل توانایی روشنایی اتاق ها در سراسر خانه محبوب هستند. ارزش زیاد نصب چراغ های توکار در حمام، صرفه جویی در فضاست.

سرویس های بهداشتی کوچک به ویژه می توانند از یک یا دو نور توکار واقع در محیط اتاق بهره مند شوند. این چراغ ها همیشه به عنوان روشنایی عمومی عمل می کنند.

چراغ های توکار اغلب در امتداد محیط قرار می گیرند تا مرکز حمام. اما اگر حمام شما به اندازه کافی بزرگ باشد، می تواند چراغ های توکار را در مرکز نیز داشته باشد.

مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه طراحی داخلی در کرمان است.

لینک خارجی

کلمات کلیدی: مقالات دکوراسیون داخلی۴ روش برای نورپردازی در سرویس بهداشتی – طراحی داخلی در کرمان – طراحی داخلی کرمان – دکوراسیون داخلی کاط کرمان – شرکت معماری در کرمان – مجموعه معماری کاط کرمان – شرکت طراحی داخلی در کرمان – دکوراسیون داخلی کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *