۴ ایده مفید برای نورپردازی مناسب در طراحی داخلی

۴ ایده مفید برای نورپردازی مناسب در طراحی داخلی

نورپردازی مناسب منزل می تواند آن را به سطح دیگری برساند و ظاهر خانه را زیباتر و شیک تر نشان دهد و همچنین وضعیتی را ایجاد می کند تا فضای خانه بزرگتر به نظر برسد. برای روشن کردن مناطق مختلف منزل، در ادامه موارد زیر را بررسی می کنیم. ۴ ایده مفید برای نورپردازی مناسب در طراحی داخلی

۱- نورپردازی هیجان انگیز Flush mount برای یک سقف

نورپردازی Flush mount همانطور که در این آپارتمان امروزی نشان داده شده است، می تواند بسیار جذاب باشد. قطعات استفاده شده در این وسایل دارای شیشه نوری لعاب دار با دور قاب های برنزی است که این نوع نورپردازی، به خوبی فضا را روشن و شفاف می کند.

4 ایده مفید برای نورپردازی مناسب در طراحی داخلی

۲- لامپ آویز حبابی با کاغذ دیواری چشم نواز

با این ایده شیک، از پنجمین دیوار خود (سقف) نهایت استفاده را ببرید. کاغذ دیواری گرافیکی و لامپ آویز، سقف را به یک نقطه کانونی تبدیل کرده اند.

4 ایده مفید برای نورپردازی مناسب در طراحی داخلی

۳- روشنایی آشپزخانه سفید

۴ چراغ آویز بزرگ این آشپزخانه، فضا را به خوبی روشن می کنند که باعث افزایش عمق بصری می شود.

4 ایده مفید برای نورپردازی مناسب در طراحی داخلی

۴- نورپردازی خیره کننده در ورودی منزل

ورودی منزل خود را با نورپردازی مناسب زیبا کنید. در اینجا برای روشنایی ورودی منزل از ۳ لوستر به شکل قاصدک استفاده شده است که در هنگام روشنایی جلوه خاصی را به محیط اطراف خود می بخشد.

مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه طراحی داخلی در کرمان است.

لینک خارجی

کلمات کلیدی: مقالات دکوراسیون داخلی۴ ایده مفید برای نورپردازی مناسب در طراحی داخلی طراحی داخلی در کرمان – طراحی داخلی کرمان – دکوراسیون داخلی کاط کرمان – شرکت معماری در کرمان – مجموعه معماری کاط کرمان – شرکت طراحی داخلی در کرمان – دکوراسیون داخلی کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *