اگر به خانه خود نگاه کنید، به احتمال زیاد چند سبد در اینجا و آنجا ریخته اید، اما آنها به احتمال زیاد لوازم جانبی شما هستند که وقت زیادی را صرف فکر کردن در موردشان نمی کنید. مطمئنا، آنها کارهای خوبی را در جهت ساماندهی وسایل صنایع دستی شما و یا حمل ناهار پیک نیک شما به پارک انجام می دهند، اما غالباً در نوع خود نادیده گرفته می شوند. ۴ ایده تزئین خانه با سبد

۱- استفاده از سبد برای نگهداری وسایل غیر معمول

استفاده از یک سبد حصیری برای نگهداری وسایل یک روش معمول است، اما آیا در مورد استفاده از یکی از آنها برای نگهداری چوب برای شومینه خود فکر کرده اید؟ همچنین سعی کنید کتاب ها یا آلبوم هایی را که روی میز قرار می دهید در داخل یک سبد گذاشته و آن را در کنار مبل نگهداری کنید.

4 ایده تزئین خانه با سبد

۲- گیاهان هوازی را آویزان کنید

حلق آویز کردن سبدهای گیاهی چیز جدیدی نیست، اما ما این سبد سیمی مدرن را برای نمایش گیاهان استفاده می کنیم. از آنجا که گیاهان هوازی به خاک یا آب زیادی احتیاج ندارند، آنها بهترین گزینه برای نمایش سبد در معرض دید هستند.

4 ایده تزئین خانه با سبد

۳- حمام خود را سازماندهی کنید

سبدهای حصیری در حمام می توانند کپک را جذب کنند، بنابراین ما به جای آن از سبدهای سیمی مدرن استفاده می کنیم. این حمام آبگرم از سبدهای ساده طلای گل رز و سیم سیاه برای حفظ نظم همه چیز استفاده می کند. حوله های مهمان را بچرخانید، محصولات صورت را مرتب کنید. از آنجا که این نوع سبد دارای یک “بافت” گسترده است، مهم است که مرتب و منظم باشید.

4 ایده تزئین خانه با سبد

۴- از فضای خالی استفاده کنید

فضاهای خالی در بالای کابینت های شما اغلب گرد و غبار جمع می کنند. با اضافه کردن چند سبد برای نگهداری مواردی که به ندرت به آنها احتیاج دارید، آن ها را ذخیره کنید. از آنجا که این فضاها اغلب به دلیل استفاده از اجاق گاز چرب می شوند، ما به شما یک سبد سیمی پیشنهاد می کنیم که به راحتی آن را تمیز کنید.

مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه طراحی دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه طراحی داخلی است.

لینک خارجی

کلمات کلیدی: مقالات دکوراسیون داخلی۴ ایده تزئین خانه با سبدطراحی داخلی در کرمان – طراحی داخلی کرمان – دکوراسیون داخلی کاط کرمان – شرکت معماری در کرمان – مجموعه معماری کاط کرمان – شرکت طراحی داخلی در کرمان – دکوراسیون داخلی کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *