۴ ایده برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه در طراحی داخلی

۴ ایده برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه در طراحی داخلی

آشپزخانه مکانی است که بیشتر در هنگام نوسازی خانه شما نادیده گرفته می شود. این مکان جایی است که مردم در آن لحظات دوست داشتنی زیادی به اشتراک می گذارند. از این رو، باید باز، چند منظوره و زیبا باشد. حتی اگر یک آشپزخانه کوچک نیز دارید، می توانید طبق انتخاب خود آن را تقویت کرده و تزئین کنید. ۴ ایده برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه در طراحی داخلی

در اینجا چهار روش وجود دارد که می توانید آشپزخانه خود را از طریق طراحی داخلی تغییر دهید:

نور را به زیر کابینت خود اضافه کنید

چراغ ها، در زیر کابینت ها می توانند آشپزخانه را روشن تر جلوه دهند. با روشن کردن پیشخوان می توانید به آشپزخانه خود زیبایی خاصی بخشید. این توهم فضای بازتری را ایجاد می کند و روند تهیه غذا را لذت بخش می کند.

4 ایده برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه در طراحی داخلی

نگهدارنده مغناطیسی برای کارد و چنگال

با افزودن نگهدارنده های مغناطیسی که می توانند کارد و چنگال شما را نگه دارند، می توانید دیوارها را کاربردی تر کنید. این کار باعث می شود هنگام پخت و پز، کارد و چنگال را به راحتی پیدا کنید. در این صورت می توانید هر دو کار را انجام دهید.

4 ایده برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه در طراحی داخلی

اضافه کردن گیاهان به آشپزخانه

یک آشپزخانه تمیز و سبز باعث می شود روند تهیه غذا آرامش بخش باشد. برای تبدیل آشپزخانه خود به یک مکان جدید می توانید گیاهان را اضافه کنید. به سادگی یک گیاه یا دو عدد را روی طاقچه پنجره یا پیشخوان آشپزخانه خود اضافه کنید.

4 ایده برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه در طراحی داخلی

در استفاده از یخچال خود خلاقیت به خرج دهید

بسیاری از افراد از یخچال خود به عنوان فضایی برای چسباندن رسید و لیست خرید استفاده می کنند. در عوض، می توانید با افزودن کارهای هنری رنگارنگ که در اوقات فراغت خود ایجاد می کنید، از نقل قول های الهام بخش گرفته تا عکس های مورد علاقه خود و موارد دیگر آشپزخانه را به یک گالری هنری کوچک تبدیل کنید.

مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه طراحی دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه طراحی داخلی است.

لینک خارجی

کلمات کلیدی: مقالات دکوراسیون داخلی۴ ایده برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه در طراحی داخلی – طراحی داخلی در کرمان – طراحی داخلی کرمان – دکوراسیون داخلی کاط کرمان – شرکت معماری در کرمان – مجموعه معماری کاط کرمان – شرکت طراحی داخلی در کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *