۴ ایده استفاده از کابینت برای زیباسازی آشپزخانه

۴ ایده استفاده از کابینت برای زیباسازی آشپزخانه

کابینت ها، صدای بقیه قسمت های آشپزخانه شما را تنظیم می کنند. به روز رسانی کابینت های آشپزخانه می تواند فاکتور عمده ای به آشپزخانه یا حتی کل خانه شما اضافه کند. ۴ ایده استفاده از کابینت برای زیباسازی آشپزخانه

۱- رنگ پر رنگ و غیر منتظره را امتحان کنید

اکثر کابینت های آشپزخانه به صورت طرح چوب یا اخیراً به رنگ سیاه یا سفید هستند. با انتخاب یک رنگ جسورانه مانند این کابینت های نارنجی، یک انتخاب غیر منتظره برای آشپزخانه خود در نظر بگیرید. بقیه پالت طراحی خود را خنثی نگه دارید تا کابینت های شما بتوانند بهتر در معرض دید قرار بگیرند.

4 ایده استفاده از کابینت برای زیباسازی آشپزخانه

۲- فضای عمودی خود را با رنگ سفید روشن به حداکثر برسانید

اگر سقف بلندی دارید یا می خواهید توهم سقف بلند را ایجاد کنید، کابینت های آشپزخانه بلند و سفید را بررسی کنید. بسته به کیفیت کابینت های موجود، می توانید به سادگی با رنگ آمیزی و به روز رسانی سخت افزار، فضای مجلل آشپزخانه را بیشتر جلوه دهید. قالب تاج مانندی را در جایی که کابینت ها با سقف برخورد می کنند اضافه کنید تا ظاهری یکپارچه ایجاد کند.

4 ایده استفاده از کابینت برای زیباسازی آشپزخانه

۳- استفاده از درب های شیشه ای و برجسته سازی موارد خاص با نورپردازی

با قرار دادن درب شیشه ای برای کابینت های خود کاری کنید تا آشپزخانه شما بازتر به نظر برسد و وسایلی را که دوست دارید مانند لیوان ها و ظروف چینی را در آن ها قرار دهید تا رنگ و بویی عالی به آشپزخانه شما ببخشند.

درب های شیشه ای باعث می شوند که آشپزخانه شما روشن تر و بزرگتر به نظر برسد و همچنین می توانید با نورپردازی ساده در کابینت ها، موارد خاص خود را برجسته کنید.

4 ایده استفاده از کابینت برای زیباسازی آشپزخانه

۴- نسخه جدید کابینت های طرح چوب را انتخاب کنید

اکثر کابینت های طرح چوب می توانند خانه را بسیار قدیمی جلوه دهند. اما نیازی به کنار گذاشتن همه آنها نیست. هنوز هم می توانید از دوام و گرمای کابینت های چوبی لذت ببرید و فقط با انتخاب روکش مدرن تر، فضا را معاصر نگه دارید.

در اینجا کابینت های چوبی در آشپزخانه به کار رفته اند که رنگ چند بعدی آنها از دور، نمای مطبوعی را نشان می دهد. همچنین سطح صاف، قفسه های شیشه ای و میزهای پیشخوان سفید و روشن به مدرن بودن فضا کمک می کنند.

مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه طراحی داخلی در کرمان است.

لینک خارجی

کلمات کلیدی: مقالات دکوراسیون داخلی۴ ایده استفاده از کابینت برای زیباسازی آشپزخانهطراحی داخلی در کرمان – طراحی داخلی کرمان – دکوراسیون داخلی کاط کرمان – شرکت معماری در کرمان – مجموعه معماری کاط کرمان – شرکت طراحی داخلی در کرمان – دکوراسیون داخلی کرمان – کابینت کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *