۳ سبک طراحی داخلی از کشورهای مختلف

۳ سبک طراحی داخلی از کشورهای مختلف

افراد خانه های خود را با توجه به آب و هوا، فرهنگ، در دسترس بودن وسایل دکوراسیون منزل، فضا و غیره چیدمان می کنند. به همین دلیل است که هر کشور مفهوم منحصر به فردی از فضای داخلی دارد که به نیازهای خاص آنها پاسخ می دهد. ۳ سبک طراحی داخلی از کشورهای مختلف

3 سبک طراحی داخلی از کشورهای مختلف

در این مقاله، ما ۳ سبک طراحی داخلی از کشورهای مختلف را بررسی می کنیم.

مفهوم اسکاندیناوی

این یک مفهوم دانمارکی است که هاله ای از گرما می بخشد. این فضای داخلی معمولاً به رنگ های سفید و بژ است.

طرح های ژاپنی

فضای داخلی ژاپنی به دلیل سادگی و آرامش بسیار مشهور است. خانه های اینجا به خوبی مرتب شده اند. هر وسیله ای که در اینجا استفاده می شود دارای چندین هدف است. اگر اتفاقی کارتون های ژاپنی را تماشا کرده باشید، این مفهوم را بهتر درک می کنید.

فضای داخلی هند

فضای داخلی هند دارای اثاثیه سلطنتی با کوسن های زیاد و فرش زیبا هستند. دیوارها با نقاشی، آویز دیواری، عکس و غیره تزئین شده است. فضای داخلی هند معمولاً از ساعت های عتیقه، بادگیر، صندلی و … تشکیل شده است.

مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه طراحی دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی است.

لینک خارجی

کلمات کلیدی: مقالات دکوراسیون داخلیطراحی داخلی کرماندکوراسیون داخلی کرماندفتر معماری کرمان – طراحی داخلی کاط در استان کرمان – شرکت طراحی داخلی در کرمان – طراحی داخلی کرمان – شرکت معماری در استان کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *