۱۳ ایده طراحی برای کتابخانه و قفسه کتاب

۱۳ ایده طراحی برای کتابخانه و قفسه کتاب

سیدنی اسمیت نویسنده قرن نوزدهمی گفته است: هیچ چیزی به اندازه کتاب جذاب نیست، حتی اگر آن را باز نکنید یا حتی یک کلمه از آن را نخوانید. قفسه ای پر از کتاب جذابیت آنی را به هر اتاقی می بخشد. ما سعی کرده ایم تا در این مطلب الهام بخش ترین طرح ها را برای قفسه های کتاب پیدا کنیم. ۱۳ ایده طراحی برای کتابخانه و قفسه کتاب

قفسه پر از کتاب جذابیت هر اتاقی را افزایش می دهد. علاقه مندان به کتاب به یک قفسه مخصوص برای کتاب های خود نیاز دارند. کتابخانه یا قفسه کتاب علاوه بر مرتب نگه داشتن کتاب های شما، به زیبایی خانه تان نیز می افزاید.

یک قفسه کتاب مستقل، انعطاف پذیر است. هر زمان که چیدمان تغییر کرد می توان آن را به راحتی به مکان دیگری منتقل کرد. قفسه های کتاب از مواد مختلف مانند چوب، فلز و ام دی اف با طرح ها، سبک ها، شکل ها و اندازه های مختلف در دسترس هستند.

استفاده از قفسه های قابل تنظیم کمک می کند تا قفسه ها را متناسب با ارتفاع کتاب مرتب کنید. اگر قفسه کتاب ایستاده و بلند است، آن را به دیوار بچسبانید تا از واژگونی آن جلوگیری کنید. این قفسه ها بیشتر به صورت باز هستند اما برخی از طرح ها ممکن است دارای در یا کشو باشند. بسته به سبک و کاربرد خود، می توانید یک قفسه مستقل تهیه کنید که فضای نگهداری باز و بسته را ترکیب کند.

یک قفسه کتاب که با شیشه طراحی شده است، مدرن به نظر می رسد و می تواند دکوراسیون اتاق را جذاب کند. کتابخانه هایی که با چوب ساخته شده اند و دارای درهای شیشه‌ ای هستند، برای اتاق نشیمن ایده آل می باشند.

در ادامه تصاویری آورده شده است که می توانند الهام بخش شما در طراحی و ساخت کتابخانه و قفسه های کتاب مورد علاقه شما باشند.

13 ایده طراحی برای کتابخانه و قفسه کتاب

13 ایده طراحی برای کتابخانه و قفسه کتاب

13 ایده طراحی برای کتابخانه و قفسه کتاب

13 ایده طراحی برای کتابخانه و قفسه کتاب

مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه طراحی دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه طراحی داخلی است.

لینک خارجی

کلمات کلیدی: مقالات دکوراسیون داخلی۱۳ ایده طراحی برای کتابخانه و قفسه کتاب – طراحی داخلی در کرمان – طراحی داخلی کرمان – دکوراسیون داخلی کاط کرمان – شرکت معماری در کرمان – مجموعه معماری کاط کرمان – شرکت طراحی داخلی در کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *