امروزه تزئینات صنعتی به طور فزاینده ای محبوب شده اند. در این سبک، مواد استفاده شده در حالت خام هستند که ظاهری ناتمام می دهد و اغلب شامل دیوارهای رنگ نشده و لوازم لخت با پروفیل فولادی است. ۱۰ ایده برای طراحی اتاق خواب به سبک صنعتی

طراحی اتاق خواب صنعتی اصالت را با سادگی ترکیب می کند. این یک ظاهر فردی، شخصی و تا حدودی عجیب و غریب است که چندین مؤلفه مختلف را بدون از دست دادن شخصیت یا جذابیت خود به نمایش می گذارد.

طراحی اتاق خواب صنعتی یک عنصر کاربردی را ترکیب می کند که از بافت های خشن، اجزای اصلی و چوب قدیمی استفاده می کند. می تواند ظاهری مدرن به خود بگیرد و از نظر زیبایی، استفاده از مواد اولیه و ناتمام تاثیر زیادی دارد.

در این سبک دیوارها و کفپوش ها معمولا بتنی هستند و دیوارهای آجری اغلب به عنوان پس زمینه به کار می روند. این سبک اغلب شامل تیرهای چوبی، کانال‌ های تهویه مطبوع، لوله‌ های آب، سیستم‌ های آبپاش سقفی، شبکه‌ های روشنایی فلزی و فولاد ضد زنگ می باشد. این عناصر مقدار زیادی به حس صنعتی کلی فضا اضافه می کنند.

هنگام طراحی اتاق خواب خود، قانون مهمی که باید رعایت کنید این است که همه چیز را با هم هماهنگ کنید تا همه چیز در کنار هم باشد. اگر از ظاهر، حس و استایل صنعتی لذت می برید، این مطلب برای شما جذاب خواهد بود. طرح های صنعتی زیر را بررسی کنید و متوجه شوید که آیا این سبک برای شما مناسب است یا خیر؟

10 ایده برای طراحی اتاق خواب به سبک صنعتی

10 ایده برای طراحی اتاق خواب به سبک صنعتی

10 ایده برای طراحی اتاق خواب به سبک صنعتی

10 ایده برای طراحی اتاق خواب به سبک صنعتی

مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه طراحی داخلی در کرمان است.

لینک خارجی

کلمات کلیدی: مقالات دکوراسیون داخلی ۱۰ ایده برای طراحی اتاق خواب به سبک صنعتی – طراحی داخلی در کرمان – طراحی داخلی کرمان – دکوراسیون داخلی کاط کرمان – شرکت معماری در کرمان – مجموعه معماری کاط کرمان – شرکت طراحی داخلی در کرمان – دکوراسیون داخلی کرمان – هلدینگ ساختمانی کاط – شرکت طراحی دکوراسیون داخلی در کرمان – دفتر معماری در کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *