طراحی داخلی اتاق نشیمن با شومینه

طراحی داخلی اتاق نشیمن با شومینه

اولین چیزی که در یک اتاق متوجه آن می شوید، نقطه کانونی نام دارد و تمام لوازم دیگر در اطراف آن قرار می گیرند. اگر شومینه دارید، آن یک نقطه کانونی داخلی به حساب می آید. طراحی داخلی اتاق نشیمن با شومینه گزینه های زیادی را به جای می گذارد. شومینه ها هر اتاقی را زیبا می کنند و تزئینی هستند. طراحی داخلی اتاق نشیمن با شومینه

سبک طراحی شومینه در اتاق مورد توجه قرار می گیرد. آیا این شومینه توکار است یا نه؟ آیا اطراف آن از چوب، سنگ، آجر یا سیمان ساخته شده است یا نه؟ و …

انواع شومینه

دیواری: رایج ترین نوع شومینه، شومینه دیواری است. معمولا دارای روکش بوده و به دودکش متصل است. برای روشن کردن این نوع شومینه می توان از سوزاندن چوب یا گاز یا برق استفاده کرد.

ایستاده: شومینه های ایستاده در اصل اجاق با جلوی شیشه ای هستند تا بتوانید شعله های آتش را ببینید. در این نوع شومینه لوله ای آن را به دودکش یا دیوار بیرونی متصل می کند تا دود خارج شود. آنها معمولا کوچکتر از انواع دیواری هستند، بنابراین برای اتاق های کوچکتر عالی هستند. آنها می توانند چوب بسوزانند یا با گاز یا برق کار کنند. شومینه های ایستاده به طور معمول دارای پوشش نیستند.

قابل حمل: شومینه قابل حمل کوچکتر از سایرین است و برای آپارتمان ها انتخابی عالی است زیرا به دلیل عدم اتصال به دودکش نیازی به نصب ندارند و بیشتر برای اهداف تزئینی هستند تا گرما. آنها یک گزینه عالی برای اتاق های کوچک و آپارتمان ها می باشند.

اگر در حال انجام یک پروژه طراحی داخلی اتاق نشیمن هستید، اضافه کردن یک شومینه را در نظر بگیرید تا فورا زیبایی آن را افزایش دهید!

طراحی داخلی اتاق نشیمن با شومینه

طراحی داخلی اتاق نشیمن با شومینه

طراحی داخلی اتاق نشیمن با شومینه

طراحی داخلی اتاق نشیمن با شومینه

مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه طراحی داخلی در کرمان است.

لینک خارجی

کلمات کلیدی: مقالات دکوراسیون داخلیطراحی داخلی در کرمان – طراحی داخلی اتاق نشیمن با شومینه – سبک مجلل در طراحی داخلی – طراحی داخلی کرمان – دکوراسیون داخلی کاط کرمان – شرکت معماری در کرمان – مجموعه معماری کاط کرمان – شرکت طراحی داخلی در کرمان – دکوراسیون داخلی کرمان – هلدینگ ساختمانی کاط – شرکت طراحی دکوراسیون داخلی در کرمان – دفتر معماری در کرمان – مشاوره طراحی داخلی در کرمان – شرکت ساختمانی در کرمان – طراحی داخلی لوکس – طراحی داخلی شیک – طراحی داخلی عامه پسند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *