طراحی آشپزخانه به سبک روستیک

طراحی آشپزخانه به سبک روستیک

سهولت و طبیعی بودن، ویژگی های کلیدی است که سبک روستیک را در میان سایرین متمایز کرده است. آشپزخانه ای که به این سبک تزئین شده است، آرامش ذهن را بازیابی می کند و همچنین به شما امکان می دهد تا با وجود هیاهوهای مداوم شهر، خود را به طبیعت نزدیک تر کنید. طراحی آشپزخانه به سبک روستیک

سبک روستیک برای آشپزخانه واقعا انتخاب خوبی است، زیرا فضایی آرامش بخش را ایجاد می کند و در چنین آشپزخانه ای، زمان به سرعت و به راحتی می گذرد.

تمرکز آشپزخانه در سبک روستیک بر روی مواد طبیعی مانند چوب، سنگ، پنبه و کتان است که در دکوراسیون آن استفاده می شود. کف را می توان با تخته های چوبی یا مواد لمینت شده با بافت واقعی قرار داد. با این حال، استفاده از کاشی های ناهموار برای دکوراسیون آشپزخانه کاربردی تر است. دیوارهای آشپزخانه را می توان با کاغذ دیواری های خنثی تک رنگ پوشاند. سقف که معمولا با تیرهای چوبی تزئین شده است.

میزها باید از جنس سنگ یا چوب باشند، در حالی که میز ناهارخوری باید محکم و از جنس چوب و به شکل دایره، مستطیل یا بیضی باشد. می توانید صندلی های چوبی با پشتی و نشیمنگاه های نرم قابل تعویض را به عنوان مبلمان صندلی انتخاب کنید. یک جفت صندلی راحتی به فضای داخلی نیز جان می بخشد.

ایده خوبی است که یک فرش پارچه ای تمیز با رنگ های روشن روی زمین قرار دهید و یک رومیزی را بر روی میز قرار دهید و منطقه اجاق گاز را با دستمال و گلدان تزئین کنید.

طراحی آشپزخانه به سبک روستیک

طراحی آشپزخانه به سبک روستیک

طراحی آشپزخانه به سبک روستیک

طراحی آشپزخانه به سبک روستیک

مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه طراحی داخلی در کرمان است.

لینک خارجی

کلمات کلیدی: مقالات دکوراسیون داخلی مقالات طراحی داخلی – طراحی آشپزخانه به سبک روستیک – طراحی داخلی در کرمان – طراحی داخلی کرمان – دکوراسیون داخلی کاط کرمان – شرکت معماری در کرمان – مجموعه معماری کاط کرمان – شرکت طراحی داخلی در کرمان – دکوراسیون داخلی کرمان – هلدینگ ساختمانی کاط – شرکت طراحی دکوراسیون داخلی در کرمان – دفتر معماری در کرمان – شرکت ساختمانی در کرمان – طراحی داخلی آشپزخانه – دکوراسیون داخلی آشپزخانه – طراحی داخلی آشپزخانه در کرمان – دکوراسیون داخلی آشپزخانه در کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *