سبک رومانسک در طراحی داخلی

سبک رومانسک در طراحی داخلی

سبک رومانسک امروزه رایج نیست و معمولا برای دکوراسیون بیرونی استفاده می شود تا برای طراحی داخلی. این سبک در اوایل قرون وسطی توسعه یافته است. بنابراین، آداب خشن آن زمان بر این سبک معماری تاثیر گذاشت. شومینه متصل به دودکش موجود بر روی سقف که دود را بیرون می‌ داد، عنصر مهم فضای داخلی بود. سبک رومانسک در طراحی داخلی

اتاق ها دارای دیوارهای سنگی بوده و با پارچه های تزئینی پوشانده می‌ شد. همچنین از چوب هم برای پوشش دیوار استفاده می شد. پنجره های کوچک رنگی و موزاییک در این سبک قابل مشاهده بود.

در این سبک مبلمان کمی مانند نیمکت و صندلی با پشتی بلند و چهارپایه های مختلف که در امتداد دیوارها قرار می گرفت، وجود داشت. تزئینات اصلی، مبلمان حکاکی شده با رنگ آمیزی روشن بود.

صفحات آهن فرفورژه نیز در فضای داخلی استفاده می شد. علاوه بر این، اولین کمد لباس از ساده ترین اشکال در آن زمان ظاهر شد. میزهای مستطیل شکل به جای پایه هایی که با میله هایی به هم متصل می شدند، روی دو سپر جانبی قرار داشتند. مبلمان سبک رومانسک صیقل نخورده و بسیار شبیه به اشکال ساده اولیه صنایع دستی سنتی بود.

سبک رومانسک در طراحی داخلی

سبک رومانسک در طراحی داخلی

سبک رومانسک در طراحی داخلی

مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه طراحی داخلی در کرمان است.

لینک خارجی

کلمات کلیدی: مقالات دکوراسیون داخلیطراحی داخلی در کرمان – سبک رومانسک در طراحی داخلی – سبک مجلل در طراحی داخلی – طراحی داخلی کرمان – دکوراسیون داخلی کاط کرمان – شرکت معماری در کرمان – مجموعه معماری کاط کرمان – شرکت طراحی داخلی در کرمان – دکوراسیون داخلی کرمان – هلدینگ ساختمانی کاط – شرکت طراحی دکوراسیون داخلی در کرمان – دفتر معماری در کرمان – مشاوره طراحی داخلی در کرمان – شرکت ساختمانی در کرمان – طراحی داخلی لوکس – طراحی داخلی شیک – طراحی داخلی عامه پسند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *