خانه – المنتور

با هدف ارائه خدمات حرفه ای معماری و دکوراسیون داخلی و در جهت برآورده کردن نیازهای روز افزون این مقوله در کشور در سال ۱۳۸۶ با نام شرکت اسطوره شهر تأسیس شد و به مرور زمان با بکارگیری علم روز و جذب نیروهای متخصص مهندسی و اجرایی و دپارتمانهای تخصصی در سال ۱۳۸۹ تبدیل به مجموعه ایده پیشرو گردید. این شرکت در زمینه مشاوره، طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی و خارجی براساس اصل “طراحی علمی، کیفیت عالی و زمان مناسب”در پروژه های مسکونی، اداری، تجاری و تفریحی فعالیت می کند.

طراحی داخلی تجاری

طراحی داخلی اداری

طراحی داخلی مسکونی

طراحی نمای خارجی

دیزاین خود را به ما بسپارید

طراحی دکوراسیون منزل

خدمات

Tarahi

طراحی

از جمله خدمات اصلی مجموعه معماری کاط طراحی می باشد که شامل طراحی داخلی منزل، طراحی نما، لابی، روف گاردن و محوطه سازی در سبک های مدرن و کلاسیک بوده که این مهم را با همیاری بهترین طراح ها انـجام خواهیم داد. طـراحی داخلی منزل و طراحی نمای ساختمان خود را به گروه طراحی و ساخت مهندس محکم بسپارید تا بهینه ترین و مدرن ترین حالت خــانـه را به شـما هدیه دهـیم.

Nezarat

نظارت

انـجـام خـدمات نظـارت بـر پـروژه هـای عمرانی و معماری شـما عـزیزان در استان کرمان و تـمام نـقاط ایـران بـا هـدف توسعه بهینه و مـدرن طراحی داخلی و بازسازی منازل شما، این خدمت با نظارت مسـتقـیم مـهنـدسـان ارشد مجموعه معماری کاط انجام خواهد شد. مدیـریت و همـاهنــگی کـارکـنـان اجـرایـی، نظـارت بـر روی اجـرای درست الزامات و استـانـداردهـای مهنـدسی و … جـز اصلی این خدمات نظارتی هستند.

Ejra

اجرا

هلدینگ ساختمانی کاط اجرای تمامی پروژه های عمرانی و معماری شما را از اول تا آخر پروژه به عهده خواهد گرفت، اجرای پروژه ها با تمامی استانداردهای مـوجـود در صنعت طراحی داخلی منزل و یا تجاری بوده و با بکار گیری نیروهای خبره در تمام بخش ها نظیـر گروه تخریب، گروه فونداسیون، گروه اسکلت و دیگر بخـش هـای طراحی داخلی و یا بازسازی پروژه شـمـا را به نـحـو احـسنت به پـایـان خواهد رسـاند.

Bazsazi

بازسازی

بازسازی ساختمان در کرمان مطابق با نظرات مشتری از مرحله تخریب واحدهای قدیمی تا طراحی و دکوراسیون داخلی و همچنین اجرای صفر تا ۱۰۰ پروژه مطابق با درخواست مشتری و اصول بهینه سازی فضا و الزامات بازسازی ساختمان ها توسط بهترین مهندسان این حوزه انجام می پذیرد.

کناف کرمان

سقف کاذب

اجرا، نصب و فروش کناف در کرمان یکی دیگر از خدمات شرکت معماری کاط است. گروه طرح و ساخت مهندس محکم آماده ارائه خدمات کناف کرمان برای همشهریان عزیز می باشد. شرکت طراحی داخلی کاط دارای کادر مجرب برای نصب و اجرای کناف و سقف کاذب در کرمان است.

فنگ شویی کرمان

فنگشویی

شرکت معماری کاط، طراحي داخلي با اصول فنگ شويي در کرمان را انجام می دهد. یک متخصص فنگ شویی می تواند فضای خانه تان را آنگونه طراحی کند که از آن انرژی و آرامش بگیرید و هرگونه نگرانی و ناراحتی را از خودتان بزدایید. او با تغییراتی در رنگ، شکل، جنس متریال، نحوه چیدمان و پاکسازی محیط، تعادل را در آن فضای داخلی ایجاد می کند تا سلامتی، روابط و موفقیت به سمت صعودی حرکت کنند. کافیست به ما اعتماد کنید.